Kuidas tellida kaupa?

Valige omale Meie E-Poest endale soovitud toode ning lisage see ostukorvi, klikates nupule “Lisa korvi”. Kui soovite tellida omale veel tooteid, korrake sama protsessi uusesti kuni leiate omale sobivad tooted!

Kui olete toodete valimise lõpetanud, vajutage nupule “Vaata ostukorvi”, et kontrollida üle ostukorvis olevad tooted, nende kogused.
Ostukorvi pääseb ligi ka lehe üleval nurgas asetsevale ikoonile klikkides. Kui külastate meie lehte mobiiliga siis avage menüü ja ülevalt valige ostukorv.

Peale ostukorvi sisu kontrollimist vajutage nupule “Mine maksma” et suunduda kassasse. Seejärel algab tellimuse vormistamise protsess, mille käigus saate määrata arvelduse aadressi ja tarneaadressi (täitke vaid juhul kui erineb arvelduse aadressist). Kui aadress sisestatud siis valige kindlasti välja, mis firma pakiautomaati kasutada soovite ja millisesse pakiautomaati omale pakkile soovite järgi minna.
Hetkel me saadame kõiki pakke Smartpost, Omniva või DPD pakiautomaadi/kulleriga üle eesti.
Edasi valige ka omale sobilik makseviis.
Enne tellimuse esitamist palume tutvuda ning nõustuda ostutingimustega. Tellimuse esitamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

Kui tellimus on esitatud saadetakse teie emali peale koheselt arve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.
Juhul kui valisite makseviisik maksekeskuse pangalingi avaneb teile uus aken, millekaudu saate koheselt ülekande teostada. Jälgige uues aknas olevaid juhiseid makse sooritamiseks.

Kui olete tellimuse ära tasunud ja meile on laekunud makse kinnitus, paneme paki teile teele! Üldiselt enne 13:00 tehtud tellimused jõuavad kohale järgmiseks päevaks.

Head shoppamist!

Ostukorv